Tel: 605 875 238
www.sadrokartony.skutec.com

Sádrokartonové podhledy jsou neocenitelné, pokud potřebujeme zakrýt původní často rozpraskaný strop, zakrýt potrubí topení nebo pokud chceme instalovat do podhledu bodové osvětlení.

Podhledy jsou také nejjednodušším řešením instalace minerální izolace stropu, která zlepší jeho tepelnou a zvukovou izolaci.

Sádrokartonové stropy oceníte také při výstavbě půdních vestaveb.

Obklady stěn a stropů sádrokartonem jsou rychlou a levnou technologií, která dokáže k nepoznání vylepšit vzhled místností i bez změny dispozic v prostoru. Navíc s možností zakrytí všech dalších interiérových kazů, je možné dosáhnout s pomocí sádrokartonu mnohem rychleji, čistěji a výrazně levněji.

 

Sádrokartonové obklady lze namontovat prakticky na každé zděné, dřevěné či betonové stěny a stropy, a to bez nutnosti oklepávání nebo opravy původních omítek. Navíc lze montáž sádrokartonového obložení místností spojit s dodatečnou zvukovou a tepelnou izolací, vloženou mezi zdivo a sádrokarton. 

 

Součástí návrhu a montáže sádrokartonových obkladů je návrh a rozvedení nové elektroinstalace. Zákazník má tak možnost zcela změnit rozvržení osvětlovacích těles, zásuvek a vypínačů v interiéru, popřípadě nahradit klasická svítidla designově zajímavými bodovými světly. Podobně je tomu i s rozvody internetu a LAN sítí, reprosoustav, vody, plynu nebo třeba klimatizace. Vše je možné efektně schovat mezi zdivo a sádrokarton.

Sádrokartonové obklady stěn

Podstatou je přímý obklad stávajících stěn sádrokartonovými deskami. Tento způsob obkladu srovná křivou či poškozenou zeď. Vytvořený meziprostor mezi stěnou a sádrokartonovým obložením umožní snadné vedení nových instalací. Je potřeba počítat s nepatrným zmenšením obytné plochy.

 Způsoby připevnění sádrokartonu ke stěně

Potřebujete poradit, jak vytvořit ze zatím nepotřebného prostoru atraktivní prostor k bydlení? Kontaktujte nás!

 
STROPNÍ PODHLEDY
E-mail : sadrokarton.skutec@seznam.cz
MONTÁŽ A DODÁNÍ ZA VÝHODNÉ CENY- KONTAKT : 605 875 238